march, 2020

tue31mar19:0020:15Class Is OverHATHA YOGA (joga plūsmā) - ONLINE19:00 - 20:15 Trainer: Annija Vēvere

REGISTRATION

Registration is closed at this time.

Please let us know if you can make it to the event.

Class Details

 Nodarbības apraksts:  

TRENERIS: ANNIJA VĒVERE – Sertificēta jogas speciāliste. Pabeigusi jogas studijas mācību centrā “Spa school”, piešķirts trešās kvalifikācijas līmenis. Pati praktizē jogu jau 4 gadus un ar prieku un mīlestību nododu savas zināšanas. Mācījusies pie Ajengāra jogas skolotājiem un papildina savas zināšanas no citiem jogas skolotājiem ( Indija, Itālija).

SKOLOTĀJA PAR SEVI: Joga, manā uztverē, tas ir dzīvesveids un skaists veids kā dzīvot savu dzīvi. Uzskatu, ka ir svarīgi nepadoties, sevi pilnveidot, mācīties no kļūdām, mīlēt, nebaidīties un uzticēties dzīvei. Būt saskaņā ar tagadni, gūt pieredzi no pagātnes un dzīvot šobrīd, lai nākotnē būtu vieglāk. Smaidīt vairāk un būt pateicīgam par visu, kas dots. Savās nodarbībās klientiem iemācu izpildīt pozas apzināti un sajust savu ķermeni, nebaidīties arī mazliet sevi izaicināt. Katrs esam unikāli un savu skaistumu – nevajag baidīties to noslēpt, mīlēt savas vājās puses tikpat spēcīgi kā savas stiprās. Praktizējam hatha jogu, kur galvenā doma ir uzlabot garīgo, mentālo un fizisko veselību, tāpēc savā jogas praksē izmatoju elpošanu, dinamisku jogas pozu izpildi, meditāciju un relaksāciju. Ar jogu var nodarboties ikviens, neatkarīgi no sava vecuma vai pieredzes, tā ir prakse, kas vienmēr ir laba jebkurā situācijā. Jogai ir maģisks spēks, praktizējot to regulāri, rezultāti būs acīmredzami.

HATHA YOGA – Plūstošā hatha joga ir veids kā iepazīt jogu no pašiem pamatiem. Joga nav VIEN fizisku pozu izpilde, bet arī garīga un sevis attīrīšanas prakse. HATHA yoga iemāca kļūt mierīgākām, spēcīgākam un pārliecinātākam… Vairāk par nodarbību šeit…

NODARBĪBAS NOTEIKUMI UN NORISES VIETA:

Sakarā ar Covid-19 nodarbība notiks Skype – online režīmā! Reģistrējoties, norādiet savu skype lietotājvārdu, lai pievienotu Jūs nodarbības grupai. Vēlams nodrošināt video sakarus no Jūsu puses, lai trenere varētu kontrolēt vingrojumu izpildes kvalitāti dodot verbālas norādes. Nodarbībai piemērots PIYO standarta cenrādis.

По причине Covid-19 урок будет проходить по скайпу – онлайн! При регистрации введите свое имя пользователя Skype, чтобы добавить вас в группу. Желательно обеспечить видеосвязь с вашей стороны, чтобы тренер мог контролировать качество упражнения, давая устные указания. K уроку применяется стандартный прайс-лист PIYO.

Due to Covid-19 the lesson will be held on Skype – online! When registering, enter your skype username to add you to the group. It is desirable to provide video communication on your part so that the trainer can control the quality of the exercise by giving verbal guidance. The standard PIYO price list is applied to the lesson.

Neskaidrību gadījumā, lūdzam rakstīt vai zvanīt: +371 29748269 ; info@piyostudio.lv

 

 

Time

(Tuesday) 19:00 - 20:15

Location

Online

Trainer

Annija Vēvere

Small Logo

X
X