april, 2020

sun05apr10:3011:45Class Is OverHATHA YOGA (joga plūsmā) - ONLINE10:30 - 11:45 Trainer: Jūlija Lovina

REGISTRATION

Registration is closed at this time.

Please let us know if you can make it to the event.

Class Details

 Nodarbības apraksts:  

TRENERIS: JŪLIJA LOVINA – Sertificēta Hatha jogas speciāliste. Mācījusies pie daudziem skolotājiem Indijā. Starptautiskās Patanjali Jogas federācijas (PIYF) studente. Šīs skolas galvenais princips ir atbilstība pirmatnējiem avotiem. Es savos pētījumos ievēroju šo principu. Ar Jogu nodarbojos apmēram 8 gadus. Bet apmācība jogā, tāpat kā pati joga, ir nebeidzams process, tāpēc es pastāvīgi mācos un pētu šo zinātni! Jā, joga ir dzīves veids, zinātne, kas darbojas ar mūsu ķermeni, prātu un apziņu. Tas ir cilvēka integritāte un visu mūsu dzīves aspektu vienotība.

Galvenais, ko es gribu darīt, ir palīdzēt cilvēkiem iemācīties klausīties, ko saka viņu ķermenis un dvēsele.

HATHA YOGA – Plūstošā hatha joga ir veids kā iepazīt jogu no pašiem pamatiem. Joga nav VIEN fizisku pozu izpilde, bet arī garīga un sevis attīrīšanas prakse. HATHA yoga iemāca kļūt mierīgākām, spēcīgākam un pārliecinātākam… Vairāk par nodarbību šeit…

NODARBĪBAS NOTEIKUMI UN NORISES VIETA:

Sakarā ar Covid-19 nodarbība notiks Skype – online režīmā! Reģistrējoties, norādiet savu skype lietotājvārdu, lai pievienotu Jūs nodarbības grupai. Vēlams nodrošināt video sakarus no Jūsu puses, lai trenere varētu kontrolēt vingrojumu izpildes kvalitāti dodot verbālas norādes. Nodarbībai piemērots PIYO standarta cenrādis.

По причине Covid-19 урок будет проходить по скайпу – онлайн! При регистрации введите свое имя пользователя Skype, чтобы добавить вас в группу. Желательно обеспечить видеосвязь с вашей стороны, чтобы тренер мог контролировать качество упражнения, давая устные указания. K уроку применяется стандартный прайс-лист PIYO.

Due to Covid-19 the lesson will be held on Skype – online! When registering, enter your skype username to add you to the group. It is desirable to provide video communication on your part so that the trainer can control the quality of the exercise by giving verbal guidance. The standard PIYO price list is applied to the lesson.

Neskaidrību gadījumā, lūdzam rakstīt vai zvanīt: +371 29748269 ; info@piyostudio.lv

 

Time

(Sunday) 10:30 - 11:45

Location

Online

Trainer

Jūlija Lovina

Small Logo

X
X