augusts, 2022

This is a repeating event

otrd.30aug18:00otrd.19:1518:00 - 19:15 HATHA YOGA (joga plūsmā) - klātiene.

REĢISTRĀCIJA

REĢISTRĀCIJA SLĒGTA!

Nodarbības apraksts

 Nodarbības apraksts:  

TRENERIS: ANNIJA VĒVERE – Sertificēta jogas speciāliste. Pabeigusi jogas studijas mācību centrā “Spa school”, piešķirts trešās kvalifikācijas līmenis. Pati praktizē jogu jau 7 gadus un ar prieku un mīlestību nododu savas zināšanas. Mācījusies pie Ajengāra jogas skolotājiem un papildina savas zināšanas no citiem jogas skolotājiem ( Indija, Itālija).

HATHA YOGA – Plūstošā hatha joga ir veids kā iepazīt jogu no pašiem pamatiem. Joga nav VIEN fizisku pozu izpilde, bet arī garīga un sevis attīrīšanas prakse. HATHA yoga iemāca kļūt mierīgākām, spēcīgākam un pārliecinātākam… Vairāk par nodarbību šeit…

NODARBĪBAS NOTEIKUMI UN NORISES VIETA:

Tiekamies ANTONIJAS IELA 4, TREŠAJĀ STĀVĀ – Pie durvīm ir PIYO Studio zvana poga. Lūdzu zvanīt, līdz Jūs ielaiž. PIYO Studio nodrošina visu nepieciešamo inventāru. Līdzi ņemam vingrošanas drēbes un labu garastāvokli!

Neskaidrību gadījumā, lūdzam rakstīt vai zvanīt: +371 29748269 ; info@piyostudio.lv

УСЛОВИЯ И МЕСТО ЗАНЯТИЕ:

Встречаемся в помещениях PIYO Studio УЛ. ANTONIJAS 4, ТРЕТИЙ ЭТАЖ. Пожалуйста, ищите PIYO Studio дверной звонок.PIYO Studio предоставляет весь необходимый инвентарь. Берём собой одежду для занятия и хорошее настроение!

В случае неопределенности, пожалуйста, звоните или пишите: +371 29748269; info@piyostudio.lv

CLASS RULES AND LOCATION:

Looking forward to meeting You in our studio at ANTONIJAS STREET 4, THIRD FLOOR. Please, look for PIYO Studio doorbell. PIYO Studio provides all the necessary equipment. Take with You gym clothes and good mood!

For additional information, please write or call: +371 29748269 ; info@piyostudio.lv

Laiks

(Otrdiena) 18:00 - 19:15

Atrašanās vieta

Antonijas iela 4, TREŠAJĀ STĀVĀ

Treneris

Annija Vēvere

Small Logo

X
X