augusts, 2021

This is a repeating event

piektd.06aug18:1519:30NODARBĪBA BEIGUSIES!HATHA YOGA (joga plūsmā) - ONLINE/ outdoor18:15 - 19:30 Treneris: PIYO studio

REĢISTRĀCIJA

REĢISTRĀCIJA SLĒGTA!

Nodarbības apraksts

 Nodarbības apraksts:  

TRENERIS: ANNIJA VĒVERE – Sertificēta jogas speciāliste. Pabeigusi jogas studijas mācību centrā “Spa school”, piešķirts trešās kvalifikācijas līmenis. Pati praktizē jogu jau 4 gadus un ar prieku un mīlestību nododu savas zināšanas. Mācījusies pie Ajengāra jogas skolotājiem un papildina savas zināšanas no citiem jogas skolotājiem ( Indija, Itālija).

SKOLOTĀJA PAR SEVI: Joga, manā uztverē, tas ir dzīvesveids un skaists veids kā dzīvot savu dzīvi. Uzskatu, ka ir svarīgi nepadoties, sevi pilnveidot, mācīties no kļūdām, mīlēt, nebaidīties un uzticēties dzīvei. Būt saskaņā ar tagadni, gūt pieredzi no pagātnes un dzīvot šobrīd, lai nākotnē būtu vieglāk. Smaidīt vairāk un būt pateicīgam par visu, kas dots. Savās nodarbībās klientiem iemācu izpildīt pozas apzināti un sajust savu ķermeni, nebaidīties arī mazliet sevi izaicināt. Katrs esam unikāli un savu skaistumu – nevajag baidīties to noslēpt, mīlēt savas vājās puses tikpat spēcīgi kā savas stiprās. Praktizējam hatha jogu, kur galvenā doma ir uzlabot garīgo, mentālo un fizisko veselību, tāpēc savā jogas praksē izmatoju elpošanu, dinamisku jogas pozu izpildi, meditāciju un relaksāciju. Ar jogu var nodarboties ikviens, neatkarīgi no sava vecuma vai pieredzes, tā ir prakse, kas vienmēr ir laba jebkurā situācijā. Jogai ir maģisks spēks, praktizējot to regulāri, rezultāti būs acīmredzami.

HATHA YOGA – Plūstošā hatha joga ir veids kā iepazīt jogu no pašiem pamatiem. Joga nav VIEN fizisku pozu izpilde, bet arī garīga un sevis attīrīšanas prakse. HATHA yoga iemāca kļūt mierīgākām, spēcīgākam un pārliecinātākam… Vairāk par nodarbību šeit…

NODARBĪBAS NOTEIKUMI UN NORISES VIETA:

Tiekamies ANTONIJAS IELA 4, TREŠAJĀ STĀVĀ – Pie durvīm ir PIYO Studio zvana poga. Lūdzu zvanīt, līdz Jūs ielaiž.

PIYO Studio nodrošina visu nepieciešamo inventāru. Līdzi ņemam vingrošanas drēbes un labu garastāvokli!

Neskaidrību gadījumā, lūdzam rakstīt vai zvanīt: +371 29748269 ; info@piyostudio.lv

Laiks

(Piektdiena) 18:15 - 19:30

Atrašanās vieta

Antonijas iela 4, TREŠAJĀ STĀVĀ

Treneris

PIYO studio

Small Logo

X
X