augusts, 2021

svētd.29aug09:3010:45NODARBĪBA BEIGUSIES!HATHA YOGA (joga plūsmā) outdoor/online09:30 - 10:45 Treneris: PIYO studio

REĢISTRĀCIJA

REĢISTRĀCIJA SLĒGTA!

Nodarbības apraksts

 Nodarbības apraksts:  

TRENERIS: JŪLIJA LOVINA – Sertificēta Hatha jogas speciāliste. Mācījusies pie daudziem skolotājiem Indijā. Starptautiskās Patanjali Jogas federācijas (PIYF) studente. Šīs skolas galvenais princips ir atbilstība pirmatnējiem avotiem. Es savos pētījumos ievēroju šo principu. Ar Jogu nodarbojos apmēram 8 gadus. Bet apmācība jogā, tāpat kā pati joga, ir nebeidzams process, tāpēc es pastāvīgi mācos un pētu šo zinātni! Jā, joga ir dzīves veids, zinātne, kas darbojas ar mūsu ķermeni, prātu un apziņu. Tas ir cilvēka integritāte un visu mūsu dzīves aspektu vienotība.

Galvenais, ko es gribu darīt, ir palīdzēt cilvēkiem iemācīties klausīties, ko saka viņu ķermenis un dvēsele.

HATHA YOGA – Plūstošā hatha joga ir veids kā iepazīt jogu no pašiem pamatiem. Joga nav VIEN fizisku pozu izpilde, bet arī garīga un sevis attīrīšanas prakse. HATHA yoga iemāca kļūt mierīgākām, spēcīgākam un pārliecinātākam… Vairāk par nodarbību šeit…

NODARBĪBAS NOTEIKUMI UN NORISES VIETA:

Sakarā ar Covid-19 nodarbība notiks parkā. Slikta laika gadījumā ZOOM – online režīmā! ZOOM nodarbības saiti skatīt apstiprinājuma e-pastā. Vēlams nodrošināt video sakarus no Jūsu puses, lai trenere varētu kontrolēt vingrojumu izpildes kvalitāti dodot verbālas norādes. Nodarbībai piemērots PIYO standarta cenrādis.

Neskaidrību gadījumā, lūdzam rakstīt vai zvanīt: +371 29748269 ; info@piyostudio.lv

УСЛОВИЯ И МЕСТО ЗАНЯТИЕ:

По причине Covid-19 урок будет проходить по ZOOM – онлайн! Найдите ссылку на класс ZOOM в подтверждение по электронной почте. Желательно обеспечить видеосвязь с вашей стороны, чтобы тренер мог контролировать качество упражнения, давая устные указания. K уроку применяется стандартный прайс-лист PIYO.

В случае неопределенности, пожалуйста, звоните или пишите: +371 29748269; info@piyostudio.lv

CLASS RULES AND LOCATION:

Due to Covid-19 the lesson will be held on ZOOM – online! Find the ZOOM class link in the confirmation email. It is desirable to provide video communication on your part so that the trainer can control the quality of the exercise by giving verbal guidance. The standard PIYO price list is applied to the lesson.

For additional information, please write or call: +371 29748269 ; info@piyostudio.lv

Laiks

(Svētdiena) 09:30 - 10:45

Atrašanās vieta

Antonijas iela 4, TREŠAJĀ STĀVĀ

Treneris

PIYO studio

Small Logo

X
X