jūlijs, 2018

pirmd.23jul17:30pirmd.18:30NODARBĪBA BEIGUSIES!PILATES & YOGA (VESELA MUGURA)17:30 - 18:30 Treneris: Linna Ostrovska

REĢISTRĀCIJA

REĢISTRĀCIJA SLĒGTA!

Nodarbības apraksts

NODARBĪBU PASNIEGS:
LINNA OSTROVSKA – PIYO STUDIO dibinātāja un vadītāja. Kvalificēta B kategorijas trenere… Vairāk par treneri šeit…

Kāpēc vingrošana nepieciešama:
Nepietiekama fiziskā aktivitāte, sēdošs darbs kļūst par iemeslu daudzām hroniskām saslimšanām- sirds un asinsvadu sistēmas slimībām . Organisms un iekšējie orgāni netiek pietiekami apgādāti ar skābekli jo ir pasliktināta asinscirkulācija. Populārākas sēdoša darba veicēju arodslimības ir karpālā kanāla sindroms un sāpes muguras lejasdaļā. Diemžēl pētījumi arī liecina tiem cilvēkiem kam ilgs laiks jāpavada sēdus mirstības rādītāji ir augstāki.

Nodarbības apraksts:
Nodarbība, kas vērsta uz vispārēju muskulatūras stiprināšanu. Nodarbība balstīta uz ārstnieciskās vingrošanas un pilates vingrošanas sistēmas pamatprincipiem. Vingrojumu komplekss sastādīts cilvēkiem kuriem daudz laika jāpavada sēdus, stāvus pie datoriem utt.., pievēršot īpašu uzmanību, plecu joslas, kakala, krūšu muskuļu un muguras, vēderpreses stiprināšanai un relaksācijai. Lai izvairītos no traumām, kādas nereti atgadās citu aktivitāšu laikā, kustības tiek izpildītas lēnām un plūstoši saskaņojot ar elpošanu. Elpošana spēj izmainīt mūsu veselību- tā bagātīgi apgāda organismu ar skābekli, pareiza elpošana palielina plaušu apjomu, regulē sirdsdarbību, nostiprina asinsrites sistēmu, pozitīvi iedarbojas uz visiem C enerģētiskajiem līmeņiem. Vienlaikus tiek noņemta apslēptā muskuļu spriedze.

Ko cilvēks iegūs regulāri vingrojot:
Regulāri vingrojot stabilizējas mugurkaula jostas zona, tiek noņemts muguras muskuļu saspringums pakauša, kakla un plecu rajonā. Aktivizējas vielmaiņa, nostiprinās vēdera preses muskulatūra, attīstās locītavu kustīgums, koordinācija, lokanība un manāmi uzlabojas stāja. Augums kļūst staltāks un slaidāks, veidojas pareizi kustību stereotipi. Pateicoties dziļai elpošanai nomierina prātu, noņem garīgo spriedzi un palīdz atjaunot dzīves enerģiju un prieku. Uzlabojas veselība un pieaug darbspējas.

Pats Jozefs Pilates (pilates vingrošanas sistēmas radītājs) ir uzsvēris, ka jau pēc pirmajām 10 nodarbībām cilvēks sajutīsies daudz labāk, bet pēc 30 nodarbībām būs jau ieguvis jaunu augumu!

NODARBĪBAS VALODA:  LATVIEŠU, krievu un angļu valodās pēc nepieciešamības.

Nodarbības noteikumi un norises vieta:
Tiekamies Galleria Riga PIYO Studio telpās. Tuvākā ieeja no Blaumaņa ielas. Kāpjam liftā un 5. stāvā uzreiz pa labi.
PIYO Studio nodrošina visu nepieciešamo inventāru. Līdzi ņemam vingrošanas drēbes un labu garastāvokli!

Neskaidrību gadījumā, lūdzam rakstīt vai zvanīt: +371 29748269 ; info@piyostudio.lv

Laiks

(Pirmdiena) 17:30 - 18:30

Atrašanās vieta

Galleria Riga. Tuvākā ieeja no Blaumaņa ielas. Kāpjam liftā un 5. stāvā uzreiz pa labi.

Dzirnavu iela 67,Rīga, LV-1011

Treneris

Linna OstrovskaTel.: +371 29 748 269 , epasts: linna.pilskalne@gmail.com

Small Logo

X
X