Text

LINNA OSTROVSKA

PIYO STUDIO dibinātāja un vadītāja. Kvalificēta B kategorijas trenere, bakalaura grādu sporta zinātnē. LSPA absolvente ar darba pieredzi treneres amatā jau 20 gadi. Sporta gaitas sāktas no bērnības – no 3 gadiem daiļslidošana, tad orientēšanās sports un aerobika, pēc tam pilates un joga. Mācījusies PILATES papildus pie Jozefa Pilates paaudzes skolnieka - Michael Alan KING un ALANA HERDMANA (LONDONA). Jogu mācījusies pie pasniedzējiem no Indijas, Maskavas un Norvēģijas. Latvijas Pilates associācijas vadītāja. Pilates (trnažieru), jogas un fitnesa privātā un grupu nodarbību trenere.

Treneres moto: Dzīve – tā ir nepārtraukta kustība.

TRENERES TUVĀKĀS NODARBĪBAS

Text

NATĀLIJA PAHOMOVA

Sertificēta fiziorterapeite, Rīgas Stradiņa Universitātes Rehabilitācijas fakultātes bakalaura un maģistra studiju programmas absolvente. 13 gadu pieredze rehabilitacijā, 8 gadu pieredze Pilates nodarbību vadīšanā. Absolvējusi International Pilates University “Fitness4you”, Pilates Metodes Alianses atzītu programmu “Lolita’s Legacy”, kuru izstrādājusi Džozefa Pilatesa personīgi sertificēta metodes pasniedzēja Lolita San Migela.

Treneres moto: Mūsu gara un ķermeņa rezerves ir daudz lielākās nekā mēs domājam, jo nekad nav par vēlu tās atklāt un mainīt savu dzīvi uz labo pusi.

TRENERES TUVĀKĀS NODARBĪBAS

Text

MARIJA GARBULE

Rīgas Stradiņa universitātes programmas “Veselības sporta speciālists” absolvente. Papildus apgūst Pilates metodes alianses atzītu programmu - “Lolita’s Legacy”, kuru izstrādājusi Dž. Pilatesa personīgi sertificēta metodes pasniedzēja Lolita San Migela. Sevi uzskata par lielu sporta entuziasti, veselīga dzīvesveida atbalstītāju un Pilates metodes piekritēju. Dzīves laikā ir pievērsusies dažādiem sporta veidiem, savulaik nopietni trenējusies svaru zālē, taču savu aicinājumu atradusi tieši Pilatēs.

TRENERES TUVĀKĀS NODARBĪBAS