INFORMATĪVS NODARBĪBU GRAFIKS

Reģistrējies nodarbībai zem grafika redzamajā kalendārā!

Image

REĢISTRĀCIJAS KALENDĀRS

REĢISTRĒJIES SPIEŽOT UZ KALENDĀRĀ INTERESĒJOŠO NODARBĪBU!

LŪDZU REĢISTRĒJIES UZ NODARBĪBU LĪDZ IEPRIEKŠĒJĀS DIENAS VAKARAM VAI ĀTRĀK!

decembris 9, 2019 - decembris 15, 2019

  • sep 16, 2019 - sep 22, 2019
  • sep 23, 2019 - sep 29, 2019
  • sep 30, 2019 - oct 06, 2019
  • oct 07, 2019 - oct 13, 2019
  • oct 14, 2019 - oct 20, 2019
  • oct 21, 2019 - oct 27, 2019
  • oct 28, 2019 - nov 03, 2019
  • nov 04, 2019 - nov 10, 2019
  • nov 11, 2019 - nov 17, 2019
  • nov 18, 2019 - nov 24, 2019
  • nov 25, 2019 - dec 01, 2019
  • dec 02, 2019 - dec 08, 2019
  • dec 09, 2019 - dec 15, 2019
  • dec 16, 2019 - dec 22, 2019
  • dec 23, 2019 - dec 29, 2019
  • dec 30, 2019 - jan 05, 2020
  • jan 06, 2020 - jan 12, 2020
  • jan 13, 2020 - jan 19, 2020
  • jan 20, 2020 - jan 26, 2020
  • jan 27, 2020 - feb 02, 2020
  • feb 03, 2020 - feb 09, 2020
  • feb 10, 2020 - feb 16, 2020
  • feb 17, 2020 - feb 23, 2020
  • feb 24, 2020 - mar 01, 2020
  • mar 02, 2020 - mar 08, 2020
pirmd.9
otrd.10
trešd.11
ceturtd.12
piektd.13
sestd.14
svētd.15

otrd.10dec12:05otrd.12:55PILATES INTRO (Pilates stājai un visam ķermenim)12:05 - 12:55 Treneris: Jeļena Čakša

otrd.10dec17:30otrd.18:20Pilates Core + stretching (Pilates stingrai vēderpresei + stiepšanās)17:30 - 18:20 Treneris: Justīne Jekste

trešd.11dec12:05trešd.12:55OPEN FLOOR PILATES (MAZAS GRUPAS NODARBĪBA UZ PILATES TRENAŽIERIEM)12:05 - 12:55 Treneris: Linna Ostrovska

trešd.11dec13:10trešd.14:00Pilates & Energy (pilates staltai stājai)13:10 - 14:00 Treneris: Linna Ostrovska

trešd.11dec17:30trešd.18:30PILATES & YOGA (VESELA MUGURA)17:30 - 18:30 Treneris: Linna Ostrovska

trešd.11dec19:00trešd.19:50OPEN FLOOR PILATES (MAZAS GRUPAS NODARBĪBA UZ PILATES TRENAŽIERIEM)19:00 - 19:50 Treneris: Linna Ostrovska

ceturtd.12dec08:00ceturtd.08:55HATHA YOGA (joga plūsmā)08:00 - 08:55 Treneris: Jūlija Lovina

ceturtd.12dec12:05ceturtd.12:55PILATES INTRO (Pilates stājai un visam ķermenim)12:05 - 12:55 Treneris: Jeļena Čakša

ceturtd.12dec13:10ceturtd.14:00OPEN FLOOR PILATES (MAZAS GRUPAS NODARBĪBA UZ PILATES TRENAŽIERIEM )13:10 - 14:00 Treneris: Natālija Pahomova

ceturtd.12dec17:30ceturtd.18:30Pilates Core +streching (Pilates stingrai vēderpresei + stiepšanās)17:30 - 18:30 Treneris: Justīne Jekste

piektd.13dec12:05piektd.12:55OPEN FLOOR PILATES (MAZAS GRUPAS NODARBĪBA UZ PILATES TRENAŽIERIEM)12:05 - 12:55 Treneris: Linna Ostrovska

piektd.13dec18:00piektd.19:15HATHA YOGA (joga plūsmā)18:00 - 19:15 Treneris: Jūlija Lovina

sestd.14dec10:30sestd.11:30Pilates Core +streching (Pilates stingrai vēderpresei + stiepšanās)10:30 - 11:30 Treneris: Justīne Jekste

svētd.15dec10:30svētd.11:45HATHA YOGA (joga plūsmā)10:30 - 11:45 Treneris: Jūlija Lovina